Сонячні батареї LG, технологія NeON 2 — особливості та переваги.

Вона не тільки показує відмінну продуктивність, але ще і мінімізує витрати. Технологія Cello складається з сонячних панелей, що мають вдосконалені об’єднані модулі, що відрізняються поліпшеним показником світлопоглинання і зниженими втратами електрики. Інноваційна система передбачає використання округлих проводів, завдяки яким світло розсіюється ефективніше. Втрати електроенергії знижуються за допомогою 12 проводів, які розподіляють її потік.

Традиційні модулі p-типу піддаються світловий деградації (LID), проте NeON ™ 2 застосовує модулі n-типу, що експлуатуються довше. За рахунок зміцненої конструкції рами система відрізняється надійністю. Термін гарантії NeON ™ 2 тепер розширено до 12 років, а це абсолютний рекорд в цій галузі.

Результат пошуку зображень за запитом "NeON ™ 2"

Батареї NeON ™ 2 — відмінний вибір для власників приватних будинків, які бажають максимально підвищити потенціал вироблення енергії в разі обмеженого простору на даху. Наприклад, якщо NeON ™ 2, що має потужність 320 Вт, має ємність 6,4 кВт / пік з 20 модулями (60 осередків), то Моно батарея p-типу з ідентичним кількістю модулів, потужність якої дорівнює 285 Вт, матиме ємність 5, 7 кВт / пік.

Крім того, високопродуктивні панелі компанії LG простіше монтуються на даху як набір модулів. За рахунок поліпшеного системі управління, NeON ™ 2 можна встановлювати як масштабні системи, що досягають більш потужного виходу енергії.

Наступне покоління LG NeON® 2 поєднує в собі все, що потрібно сонячному модулю: довгий термін служби і простоту установки, а також елегантний зовнішній вигляд, високу ефективність і довгу гарантію.

Панелі LG NeON® 2 спроектовані з урахуванням естетики. Їх чорні клітини і чорні рамки надають естетично приємний однорідний вид. Панелі LG NeON® 2 на 320 Вт аналогічні фізичним розмірам багатьох традиційних панелей 260 Вт. Це означає, що з LG NeON® 2 на 320 Вт ви отримуєте на 15,4% більше електроенергії на квадратний метр, ніж панель 260 Вт. Таким чином, ви можете встановити більш потужну сонячну електростанцію на тому ж даху використовуючи LG NeON® 2.

Сонячні батареї LG брали участь в ряді порівняльних тестів з багатьма іншими виробниками. Моделі LG NeON® 2 є одними з кращих в цих тестах.

Крім цього панелі LG NeON® 2 отримали додаткову сертифікацію, в тому числі стійкості до соляних туманів до максимального ступеню — 6, сертифікацію стійкості до аміаку і випробування на опір деградації сонячних панелей.

LG контролює і поліпшує свій товар до стандартів контролю якості Six Sigma, який включає в себе більше 500 контрольних точок для ефективної підтримки і поліпшення безкомпромісних стандартів.

Багатошарові противідблискуючі покриття панелей збільшують вихід. LG використовує покриття антивідблиску на склі панелей, а також на поверхні комірки, щоб забезпечити більшу «дозу» сонячного світла, яке поглинає сонячна батарея. Більше поглинання світла означає більше вироблення електроенергії.

Результат пошуку зображень за запитом "NeON ™ 2"

Сонячні панелі зазвичай повільно втрачають здатність генерувати енергію в міру того, як вони нагріваються. LG NeON® 2 має кращу температурну сумісність, ніж стандартні полі-панелі, що означає, що при високих температурах LG NeON® 2 забезпечить більш високу продуктивність.

Відмінна продуктивність цих панелей в умовах низької освітленості є завдяки технології LG і виробництва власних елементів з низькими допустимими відхиленнями. Це забезпечує високу узгодженість робочих панелей. При 200 Вт / м 2 падіння ефективності панелі LG складає -2 %, в той час як стандартні панелі зменшуються на -4 %.

Технологія «багатоцільова шинна збірка «CELLО» знижує електричний опір і підвищує ефективність панелі, забезпечуючи велику потужність на панель і забезпечує більш рівномірний зовнішній вигляд панелі.

Гарантія на продукт LG становить 2 роки довше, ніж в промисловому стандарті 10 років і охоплює 12 років.

Покращена гарантія LG NeON® 2 на 25 років також є великим плюсом.

Технологія LG NeON® 2 (технологія LiLy) зменшила початкову деградацію сонячних елементів за рахунок застосування нової технології LL-LL-поліпшення для Lifetime Yield, яка контролює реакцію Boron і Oxygen, ключового фактора LID (Light Induced Degradation).

Сонячні батареї LG тестуються від 2 до 4 разів за міжнародними стандартами в власних випробувальних лабораторіях, забезпечуючи дуже надійний і довговічний сонячний модуль.

Модулі LG мають міцну раму з подвійними стінками і гвинтові кути. Коли справа доходить до сили вітру (задля навантаження), багато конкуруючих модулів сертифіковані на 2400 Паскалей. Модулі LG сертифіковані більш ніж в два рази — 5400 Паскалей, що робить їх дуже міцними і міцними.

PID (потенційно індуцирована деградація) впливає на довгострокову здатність панелей виробляти високорівневу електроенергію. Панелі LG мають анти-PID-технологію і були успішно протестовані провідними сторонніми лабораторіями, що стосуються опору PID-регулятора.

Всі сонячні панелі LG виробляються в спеціально спроектованій і повністю автоматизованій виробничій лінії LG в Гумі, Південна Корея, забезпечуючи надзвичайно низьке відхилення. Це означає відмінну якість і узгодженість між панелями.

На сьогоднішній день це найпотужніший модуль з підвищеною ефективністю. Його прозорі фотоелементи збирають не тільки світло, що потрапляє на його лицьову сторону, але і відбитий, що потрапляє на тильну сторону осередків.

Завдяки своїй потужності, система NeON ™ 2 задає новий стандарт якості на ринку сонячних батарей, демонструє більш високу продуктивність при цьому зменшує витрати.

Великий вибір сонячних батарей дивіться на сайті https://prel.prom.ua/

Комментарии запрещены.